Başak Burcu Mayıs 2018 Yorumu

Başak Burcu Mayıs 2018 Yorumu
19 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 349 kez okundu.

BAŞAK Burcu Mayıs 2018 tarihinde her şey bambaşka olabilir. Ay başında alacağın iyi bir haber hayatına renk katıyor. Duygularının tatmin olacağı bu dönemde hayata daha iyimser bakıyorsun. Kendine güvendiğin noktalarda risk alacaksın. Yapmak istediğin ve bir türlü yapamadığın o şeyi yapma fırsatı buluyorsun. Çalışma hayatında farklılığını öne çıkarıyorsun. Birçok sorunu doğru iletişim kurarak halledeceksin. Yakın çevrende yaşanan ahlak dışı bir duruma müdahale etmek zorunda kalabilirsin. Olumsuzlukları tersine çeviren bir yapıya sahipsin. Özel hayatında sadakate daha fazla önem verecek bu yönde konuşmalar yapacaksın. Aldatıcı, yanıltıcı ve seni oyalayan etkilerden uzaklaşıyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek
15 Mayıs 2018 Boğa Yeniayı etkileri seni dibe vurduğun bir durumdan çekip alıyor. Kafanda kurduğun planlarla ilgili harekete geçiyorsun. Bir konuda ayrılık kararı alacaksın. 29 Mayıs 2018 Yay Dolunayı etkileri karşına yeni fırsatlar çıkarıyor. Sana sunulan fırsatlar hayatının yönünü değiştirebilecek büyüklükte. Cesur olman ve doğru kararlar alman önem kazanıyor.

Başak Burcu Mayıs 2018 Aşk Yorumu
Başak Burcu aşk hayatı Mayıs 2018’de yaşanan bir hayal kırıklığını analiz ediyor. Çevrende yaşananları kendi hayatına yansıtabilir, özel hayatına bu yönde davranabilirsin. Büyük oranda memnun olduğun ilişkinde ortaya çıkan sorunlar çoğunlukla bu yönde. Güven konusuna kafayı takıyorsun ve partnerinle bu yönde iletişime geçiyorsun. Onun seni fikirlerini ve düşüncelerini önemsediği oranda mutlu oluyorsun. Bekarsan dış dünyaya karşı duygusal yaklaşımlar sergilemiyorsun. Şu sıralar yeni bir ilişkiye başlamak senin için oldukça zor görünüyor.

Başak Burcu Mayıs 2018 Aile ve İlişkiler
Mayıs 2018’de Başak Burcu aile ve ilişkilerinde yaşanan bazı kırgınlıklar yerini keyifli günlere bırakıyor. Aile büyüklerinden birinin araya girmesiyle her şey iyi bir hal alıyor. Hep birlikte yeni başlangıçlara yol açabilecek konuşmalar yapıyorsunuz. Seyahat ve tatil planları gündeme geliyor. Finans konuları ve parasal durumlar el birliği ile yapılandırılıyor. Beklemediğin insanlardan beklemediğin yardımlar görüyorsun. Bu ay aile ilişkilerini ve gündemi takip etmekte zorlanabilirsin. Alacağın bebek ve evlilik haberleri var.

Başak Burcu Mayıs 2018 Sağlık
Başak Burcu Mayıs 2018’de sağlığını korumalı. Kilo almaya meyillisin. Bağımlılıklarından uzaklaşmalısın. Zorlandığın noktada spor yaparak ve hobi edinerek işini daha kolay hale getirebilirsin. Bir uzmana danışarak sana uygun bir beslenme programına dahil olmak da işe yarayabilir. Uyku düzenine önem vermeli, gereksiz ilaçlardan uzak durmalısın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |