Başak Burcu Haziran 2018 Yorumu

Başak Burcu Haziran 2018 Yorumu
24 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 491 kez okundu.

BAŞAK Burcu Haziran 2018 tarihinde duygusal kararsızlıkların üzerinde duruyorsun. İlişki, ortaklık ve iş konularında daha netsin. Beklentilerini en aza indirgeyerek ufak ufak yol alacaksın. Bu da sana huzuru getirecek. Aynı zamanda olayları daha iyi gözlemleyebilecek, elde etmek istediğin şeylerde kesin sonuçlara ulaşacaksın. Harcamalarını kısıyor, birikiminin azalmasından endişe ediyorsun. Hakkın olduğunu düşündüğün bir mal veya para hakkında mücadele vereceksin. Bunu, güç savaşlarına girmeden usulüne göre halledeceksin. Haziran 2018’de Başak Burcu aşk hayatında hassas etkiler yer alıyor. Emin olmadığın güven vermeyen durumlar zaman zaman içsel huzurunu kaçırıyor.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek
13 Haziran 2018 İkizler Yeniayı etkileri huzur kaçıran kimselerin belirgin şekilde ortaya çıkmasını sağlıyor. Bu, hayatında temizlik yapman açısından iyi oluyor. Her ne yaparsan yap söyleyeceğin sözleri iyi seç. 28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı etkileri birliktelik sağlıyor. Ay sonuna kadar belli kararlar alıyor sevdiklerinle birlikte hareket etmeye başlıyorsun.

Başak Burcu Haziran 2018 Aşk Yorumu
Başak Burcu aşk hayatı Haziran 2018’de ağırlıklı olarak iletişim kurmaktan yana davranıyor. Karşı tarafın doğrudan konuşmayarak tavırlarla cevap vermesi arada kopukluklar yaratıyor. Geçiştirmeler, bahaneler ve ertelemeler gidişatın belirsizleşmesine neden oluyor. Değiştirmesini istediğin birçok şey olmasına rağmen bunu başaramıyorsun. İlişkin olmasına rağmen tek taraflı yaşıyormuş gibi hissedebilirsin. Evli Başak Burcu aşk hayatında Haziran 2018 tarihinde bazı taşlar yerinden oynuyor. Bir tarafın ailesinden gelen olumsuz etkiler kısa süreliğine de olsa ortalığı karıştırmaya yetiyor. Çocuklar varsa onlarla ilgili hassas etkiler oluşuyor. Öfkeyle hareket edilmemesini tavsiye ediyoruz.

Başak Burcu Haziran 2018 Aile ve İlişkiler
Haziran 2018’de Başak Burcu aile ve ilişkilerinde eğitim, sağlık, iş, aşk gibi konuların birbirine bağlantılı olarak ilerlediğini söyleyebiliriz. Bağışıklık sistemi zayıf olan birinin rahatsızlanması aileyi bir araya getiriyor. Geçici bu sağlık problemi sonrası ortaya yeni konular dökülüyor. Yakın çevreden birinin bir durumu yanlış anlaması olayların saçma sapan yerlere gitmesine neden oluyor. Sen bu süreç sonrası hayatından birkaç kişiyi çıkarıyorsun. Ortak bir işe yatırım yatırım yapabilirsin. Bunun için birikimini kullanabilir, yoksa kredi çekebilirsin. Bu ay sonuna doğru her şey düzene giriyor sevgili Başak Burcu.

Başak Burcu Haziran 2018 Sağlık
Başak Burcu sağlığı Haziran 2018’de inişli çıkışlı ilerliyor. Günün gününü tutmuyor. Özellikle baş ve vücudunun belli noktalarında seyreden ağrı zaman zaman seni rahatsız ediyor. Şeker ve tansiyon riski oldukça yüksek görünüyor. Canını sıkan şeylerin üzerine gitmekten vazgeçmelisin. Detaylarda çok fazla dolaşıyor beyninin dinlenmesine izin vermiyorsun. Bu da doğru kararlar almana engel oluyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |