Balık Burcu Mayıs 2018 Yorumu

Balık Burcu Mayıs 2018 Yorumu
18 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 336 kez okundu.

BALIK Burcu Mayıs 2018 tarihinde yeni bir dönemin eşiğine geliyor. Kariyer ve kazancın yanında aşka odaklanıyorsun. Daha önce birliktelik yaşadığın ve kırıldığın biriyle tekrar irtibata geçiyorsun. İçinde ona karşı barındırdığın duyguları açık seçik paylaşacaksın. Ortak noktalarınızın oldukça fazla olduğunu görüyoruz. Fakat araya giren zaman ve insanlar birbirinize eskisi gibi yakın olmanızı imkansız kılıyor. Alacağın parasal sorumluluklar yeni getiriler sağlıyor. Ödemelerin bir kısmını yaparak rahatlıyorsun. Gelecek zamanda eline geçecek olan bir paranın varlığı kariyer hayatına yeni bir yön vermeni sağlayabilir. Ay sonuna doğru tatil planı yapabilir, aklında olmayan bir yere gitmeyi düşünebilirsin.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek
15 Mayıs 2018 Boğa Yeniayı etkileri ortak kazanımlarda sana yeni fırsat kapıları açıyor. İş birliği yaptığın bir meselede beklenmedik kazanç sağlıyorsun. Hedeflerin büyüyor ve kafanda yeni fikirler oluşuyor. 29 Mayıs 2018 Yay Dolunayı etkileri enerjini iletişim alanlarına kaydırıyor. Birden fazla işle meşgul olacaksın. İşlerini başarıyla tamamlıyor, sorumluluklarını gerektiği şekilde yerine getiriyorsun.

Balık Burcu Mayıs 2018 Aşk Yorumu
Balık Burcu aşk hayatı Mayıs 2018’de daha önceki bir teması yeniden gündeme taşıyor. Bu insanla olan farklı iletişim sana keyif veriyor. Devamında yaşanabilecek ufak tefek sürtüşmelere hazırlıklısın ve büyütmüyorsun. Evli Balık Burcu Mayıs 2018’de vaktinin çoğunu ailenle geçiriyorsun. Eşinle aranda belli bir ritm oluşuyor. Birbirinizin yaşam alanına daha fazla saygı duymaya başlıyorsunuz. Özgürlük temalı aktivitelere karılacak, yaşamdan daha fazla keyif alacaksınız. Süren ilişkilerde yanlış anlaşılmaktan kaynaklanan iletişim sorunları yaşanabilir. Ciddiyete doğru ilerleyen birliktelikler bir süreliğine durağanlaşabilir.

Balık Burcu Mayıs 2018 Aile ve İlişkiler
Mayıs 2018’de Balık Burcu aile ve ilişkilerinde emlak, ev değiştirme, alım ve satım meseleleri konuşuluyor. Yatırım yapılan ortak bir alanın mesele yaratması olası görünüyor. Tartışmalardan ne kadar uzak dursan da bir şekilde kendini içinde buluyorsun. Ara buluculuk yapan ve akıl verenlerin kendine hayrı yok. Bu nedenle alacağın kararlara onların bakış açıları üzerinden gitmemelisin. Aile ilişkileri konusunda kendini yalnız hissedeceğin bir zamandasın. Evliysen bu süreçte eşinden de beklediğin desteği alamıyor olabilirsin.

Balık Burcu Mayıs 2018 Sağlık
Balık Burcu sağlığı Mayıs 2018’de zorlanılan ruhsal alanlardan çıkışının iyileşmesini yaşıyor. Psikolojinde büyük oranda rahatlama sağlıyorsun. Zor geçen duygusal zamanların sona ereceğini söyleyebiliriz. Bu da fiziksel olarak seni güçlü kılıyor. Kendine iyi bakacak, dış görüntünle ilgilenmeye başlayacaksın. Bağımlılıkların varsa azaltıyorsun.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |