Aslan Burcu Mayıs 2018 Yorumu

Aslan Burcu Mayıs 2018 Yorumu
19 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 363 kez okundu.

ASLAN Burcu Mayıs 2018 tarihinde deneyimlerinden çıkardığın sonuçları adım adım hayatına uyarlıyorsun. Daha kontrollüsün. Mantığın duygularına engel oluyor. Üstlenmek istemediğin hiçbir sorumluluğu kabul etmiyorsun. Karar verirken aceleci davranmamak seni her geçen gün daha iyi yerlere taşıyor. İnsan ilişkilerinde olumlu ama temkinlisin. Belli bir yere kadar güveniyor karşındakinin en ufak bir yanlışında tavrını ortaya koyuyorsun. Yakın zamanda iyi niyetini tersine çeviren biriyle arana mesafe koyacaksın. Maddi imkanların genişliyor. Bu konuda bir süredir beklediğin haber olumlu yönde geliyor. Ve çalışmalara hız veriyorsun. Birkaç işi bir anda yapmak zorunda kalacaksın. Ama maddi anlamda kendini güvene alacaksın.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek
15 Mayıs 2018 Boğa Yeniayı etkileri ile aradığın içsel huzuru buluyorsun. Özel hayatındaki dengesizlik bu dönemde son buluyor. Emin olamadığın durumlar netleşiyor. 29 Mayıs 2018 Yay Dolunayı etkileri kendini her konuda daha iyi şekilde ortaya koymana imkan tanıyor. Göz önünde olacak, giriştiğin her işte başarı sağlayacaksın.

Aslan Burcu Mayıs 2018 Aşk Yorumu
Aslan Burcu aşk hayatı Mayıs 2018’de önemli kararlar alabilir. Kendini her zamankinden daha değerli hissedeceksin. İlişkin varsa partnerinin yapacağı sürprizler sizi çok farklı yerlere taşıyabilir. Evlilik teklifi alabilir, gelecekle ilgili yeni planlara dahil olabilirsin. Endişelerinin bir kısmı son buluyor ama yerini yeni endişeler alıyor. Bunu ortadan kaldırmak ise ancak partnerinin sana sunduğu şartlarla mümkün oluyor. Evli Aslan Burcu Mayıs 2018’de aşk hayatına yeni bir yön vermek istiyor. Kendini daha fazla önemsiyorsun. Eşinin hatalarını yüzüne vurmaktan çekinmeyeceksin. Bu iş ya düzelecek ya da bitecek tarzında davranabilirsin.

Aslan Burcu Mayıs 2018 Aile ve İlişkiler
Mayıs 2018’de Aslan Burcu aile ve ilişkilerinde mesafeler yer alıyor. İlişkiler yavaşlıyor ve durağan bir döneme giriyor. Uzaktan iletişim sağlanıyor. Belli konuları erteleyebilirsin. Kardeşler arası yaşanan kırgınlıklar henüz son bulmuş değil. Aile büyüklerinin devreye girmesi bir işe yaramıyor. Gururundan ödün vermeyeceksin. Haklılığını sonuna kadar savunuyorsun. Çevrende senin yardımına ihtiyacı olan birileri var ve sen bu insanlar için elinden geleni yapıyorsun. Yakın akrabalarının sıkıntılarına uzaktan bakacaksın. Kesinlikle müdahale etmiyor, bunu yaparak da iyi ediyorsun.

Aslan Burcu Mayıs 2018 Sağlık
Aslan Burcu sağlığı Mayıs 2018’de çok daha iyi. Çalışmaların ve günlük hayatın ne kadar yoğun olursa olsun kendinle ilgilenmek için zaman ayırıyorsun. Sağlığına gereken önemi vereceksin. Kötü bir alışkanlığın varsa bırakma yönünde hareket ediyorsun. Spora, sağlıklı beslenmeye ve bol bol dinlenmeye yöneliyorsun. Bilgisayar başında çalışıyorsan bel ve sırt ağrıları yaşayabilirsin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |