Aşık Burçların Sırları

Aşık Burçların Sırları
14 Aralık 2018 tarihinde eklendi, 359 kez okundu.

Aşık her insanın mutlaka sırları olur, sizler için burçların aşk sırları ve sakladıklarını açıklıyoruz.


Koç Burcu

Koçlar ateş elementinde öncü niteliklere sahip bir burçtur ve siniri ile herkesi yakar geçer. Ancak aşık koç burçları şaşırtıcı derecede sakindir ve adeta sinirleri alınmış gibi dolaşırlar. Özellikle ilişkisine güvenen ve güçlü bir bağ kurduğunu düşünen koç burçları pamuk gibi olacaklardır.

Boğa Burcu

Boğa burçları hesap kitabın ustasıdır, lüksleri seven boğa burçları ya da belirli ihtiyaçlar için para harcayan boğa burçları her zaman hesapların profesörü olarak karşımıza çıkar. Aşık boğa burcu insanları ise hesap kitabı unutur sadece aşkıyla ve sevdiğiyle ilgilenir.

İkizler Burcu

İkizler burcu insanları telefon bağımlılarıdır ve dünya yansa telefonlarını elinden bırakmaz. Aşık olduklarında ise telefonlarını nereye koyduklarını unutur ve sadece aşık olduğu kişiyle telefon görüşmelerini sınırlandırır.

Yengeç Burcu

Ailelerine düşkünlükleri ile bilinen yengeç burçları, müsait oldukları her an ailesiyle vakit geçirmekten hoşlanır ancak aşık yengeç burçlarının aileleri ile görüşmeleri de doğru orantılı olarak azalacaktır.

Aslan Burcu

Dik kafalı ve kibirleri ile öne çıkan aslan burçları yere düşen burunlarını bile almaktan imtina ederler. Aşık olduklarında ise ‘’Sen haklısın hayatım’’ diyerek kenara çekilirler, aslan burçları aşık olmadıkları sürece asla bu cümleyi kullanmaz ve haksız olduklarını kabullenmezler.

Başak Burcu

Kurallarına sıkı sıkı bağlı olan başak burçları evlerinde de titizliği ve kuralcılığı asla ellerinden bırakmazlar. Aşık başak burçları ise kuralları ve titizliği kısa süreli de olsa bırakırlar, ilişki rutine döndüğünde ise beraber ev temizlemeniz olağandır.

Terazi Burcu

Terazi burçları aşık olmadıkları sürece ilişki yaşamaktan mutlaka uzak dururlar. Bir terazi burcu ile ilişki içindeyseniz çoktan size aşık olmuş demektir.

Akrep Burcu

Aşkı en farklı yaşayan gruplardan biri olan Akrep burcu, derin bir aşk yaşarlar. Tutkulu ve derin aşkları ise bazen takıntı boyutuna kadar çıkabilir.

Yay Burcu

Yay burcu aşkı en içten yaşayan burçlardan biridir. Aşık olduğu insanlara karşı hislerini asla saklayamazlar. Bulundukları ortamda sevdiği insan ile göz göze gelirlerse yüzleri hemen kızarır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |