Akrep Burcu Mayıs 2018 Yorumu

Akrep Burcu Mayıs 2018 Yorumu
19 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 371 kez okundu.

AKREP Burcu Mayıs 2018 tarihinde çalışmalarının karşılığını alıyorsun. Yeni projelerde yer alacaksın. Sahip olduklarından daha fazlasına ihtiyaç duyuyorsun. İhtiyaçların doğrultusunda yapmak istediklerine odaklısın ve elini attığın her işte başarı sağlıyorsun. Bu ayın ikinci yarısında kafanda ev, araba türünden bir mala sahip olma düşüncesi yer alacak. Hedeflerin büyüyor. Burcun sana bu konuda inanılmaz şanslar veriyor. Farklı ortamlarda yeni insanlarla tanışıyorsun. Eğitimde eksikliğini hissettiğin bir alanı tamamlamak üzere harekete geçiyorsun. Harcamalarında daha kontrollüsün. Aile hayatına düzen ve disiplin getireceksin. Sağlığına biraz daha dikkat etmende fayda var.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek
15 Mayıs 2018 Boğa Yeniayı etkileri ile ailenle birlikte hareket ediyorsun. Karşına çıkan önemli bir fırsatı değerlendirecek uzun vadede iyi gelir elde edeceksin. 29 Mayıs 2018 Yay Dolunayı etkileri hayatı ve insanları sorgulamanı sağlıyor. Bazılarının anlam veremediğin davranışları üzerine düşünüyorsun. Zorlandığın noktada ilişkilerini devam ettirmeyeceksin.

Akrep Burcu Mayıs 2018 Aşk Yorumu
Akrep Burcu aşk hayatı Mayıs 2018’de farklı sıra dışı bir hal alıyor. Hayatında biri yoksa bu ay sana uzun vadeli bir ilişkinin kapısını aralayabilir. Geçmişe takılı kalmadan obsesif davranışlardan uzak durabilirsen mutluluğu yakalayabilirsin. Akrep Burcu evlilikleri Mayıs 2018 tarihinde kontrollü şekilde ilerliyor. Eşler arası diyaloglarda bir tarafın şüpheci yaklaşımı ilişkiyi zora sokan şey oluyor. Belli konularda aile büyüklerinin desteği alınıyor. Çocuklarla ilgili konuşuluyor ve bu konuda geleceğe yatırım yapılıyor. Süregelen ilişkilerde ilişki ciddi bir boyuta taşınıyor. Özgür, bağımsız günler sona erecek gibi görünüyor.

Akrep Burcu Mayıs 2018 Aile ve İlişkiler
Mayıs 2018’de Akrep Burcu aile ve ilişkilerinde sevgi dolu etkileşimler var. Fedakar yapınla birlikte olayları dengede tutan taraf sen oluyorsun. Her ne olursa olsun çizginin dışına çıkmayışın aileyi olumlu şekilde etkiliyor. Güzel davetler ve etkinlikler içinde yer alacaksın. Arkadaş çevrenle iletişimini güçlü tutuyorsun. Sana yüklenmek istenen bir sorumluluğu başka bir şeyi bahane ederek kabul etmeyeceksin. Yaşanan bir kırgınlık sonrası ara buluculuk yapıyorsun. Ancak dikkat et bu süreçte yapılan konuşmalar sonradan başını ağrıtmasın.

Akrep Burcu Mayıs 2018 Sağlık
Akrep Burcu sağlığı Mayıs 2018’de zorlanabilir. Yaptırman gereken kontrolleri ihmal etmemelisin. Bu ay senin için oldukça yoğun geçecek. Dinlenmen gereken noktada kendine dur demeyi bilmelisin. Bu aynı zamanda daha iyi işler çıkarmak için de gerekli. Sağlık her şeydir ve sağlığın bozulursa her şey yarım kalabilir. Bu ay sağlığındaki hassasiyeti önemsemeli ve gereken şekilde önlem almalısın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |