Akrep Burcu Haziran 2018 Yorumu

Akrep Burcu Haziran 2018 Yorumu
24 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 480 kez okundu.

AKREP Burcu Haziran 2018 tarihinde mücadele ettiğin konular artıyor. Rakiplerin arkadan iş çeviriyor. Farkına varmadığın şeyler ortaya çıkabilir. Dostun olarak bildiğin biriyle yapacağın yüzleşme sonrası güven duygunu bir süre yitireceksin. Şoku atlattıktan sonra daha güçlü şekilde ortaya çıkıyorsun. Aşk hayatında yaşanan gelişmeler hislerini farklı bir boyuta sürüklüyor. İçinde beklettiğin şeyleri söyleme gereği duyacaksın. Bazı şeylere boşa katlanmış olduğunun farkına varsan da şimdilik önemli kararlar almıyorsun. Kazancında diğerlerinden ayrı hareket etmek isteyeceğin bir döneme giriyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek
13 Haziran 2018 İkizler Yeniayı etkileri enerjinde düşüş gözleniyor. Yeniayla birlikte hareket etmek ve çalışmak istemeyeceksin. Birkaç gün sürecek olan bu durum sürpriz bir gelişmeyle son bulacak. 28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı etkileri hareketli bir dönemin başlangıcı oluyor. İş, kariyer, kazanç hayatında radikal kararlar alabilirsin. Maddiyatta biraz bencil davranman gerekiyor.

Akrep Burcu Haziran 2018 Aşk Yorumu
Akrep Burcu aşk hayatı Haziran 2018’de etkileyici bir hal alıyor. Bir kere duygusal farkındalığın artıyor. Özel hayatında memnun olmadığın şeylerin yerini keyif aldığın isteklerinle dolduruyor kimseye ihtiyaç duymuyorsun. Bu sayede sana huzursuzluk veren konuların çözüme kavuşmasını sağlayacaksın. İçsel dürtülerine önem verirken, karşındaki insanın hayatını da en az kendininki kadar önemsiyorsun. Bekar Akreplerin hayatında yeni yeni filizlenen bir aşk hızlı şekilde ciddi boyutlara ulaşabilecek nitelik taşıyor.

Akrep Burcu Haziran 2018 Aile ve İlişkiler
Haziran 2018’de Akrep Burcu aile ve ilişkilerinde hayal kırıklıkları ile karşılaşıyor. Bazılarına olan tavırların değişiyor. Bilmediğin birtakım şeyler olduğunu düşünerek endişe duymaya başlıyorsun. Araştırmalarını merak ettiğin şeyler üzerine yapacak önemli bulgular elde edeceksin. Ay ortasında uzun zamandır görüşme fırsatı bulamadığın arkadaşlarına ulaşıyorsun. Bir araya gelerek eski günleri yad edeceksiniz. Öğreneceklerin seni hayli şaşırtacak. Özellikle alacağın bir haber sonrası birkaç kişiyle daha bu konu hakkında görüşme yapacaksın.

Akrep Burcu Haziran 2018 Sağlık
Akrep Burcu sağlığı Haziran 2018’de çok çok iyi. Kendini ciddi anlamda iyi hissedeceksin. Vereceğin mücadeleler bile seni yormuyor. Ruhsal olarak boşluğa düştüğün zamanlar sonrası çabuk toparlıyorsun. Eskiden yaşadığın bir rahatsızlığın sana önemli dersler verdi ve kendini çok dikkat ediyorsun. Kilo problemin varsa bu ay onun da üzerine gidecek köklü çözümler üreteceksin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |