Astroloji

Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumları

Ağustos 2021 Aylık Burç yorumları ile kendinize bir yol çizin. Ağustos 2021’in bu ayı, yakın insanlarla ilişkilerinizi harekete geçirmek için özel bir zamandır: arkadaşlar, aile, komşular, kardeşler. Özel bir şeyi kutlamak için küçük geziler, geziler veya küçük toplantılar yapabilmek için en iyi dönemdir. Bir süredir yarım bıraktığınız, özellikle ekonomi, sağlık ve işle ilgili bekleyen birçok konuyu bitirmelisiniz. Daha fazla stabilite elde etmelisiniz. Ağustos ayında, ilham ve sezgiyi kullanarak bazı küçük sorunları çözmeniz gereken anlar olacak. Ve tabii ki, her zaman sakin kalmalısın.

Koç (21 Mart – 19 Nisan)

Sağlık: Bu aylar önce yaptığınız işten biraz nekahat edeceksiniz. Gerginlikleri gevşetmeniz gerekiyor. Para: Ekonomik olarak lüks olacaksınız. Kendinizi şımartmak için bu tatilden yararlanın. Aşk: Partnerinize daha fazla dikkat edin. Sizden daha fazlasını hak ediyor ve belki bir gün çok geç olabilir…

Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)

Sağlık: Tahminler çok olumlu. Enerji ve canlılığı serbest bırakırsınız. Bu yaz aktif turizm uygulayın. Para: Neden bir süredir kafanızda olan bu işle bir şans almıyorsunuz? İşte o an! Aşk: Partnerinizle olan krizler kalıcıdır ve iyi bir sonu yok gibi görünüyor. Bekarsan hoş geldin aşkım.

İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)

Sağlık : Sırtınızdaki düğümleri çıkarmak için fizyoterapiste gidin, buna ihtiyacınız var. Para: Uzun zaman önce yapılmış bir yatırımdan önemli miktarda para alacaksınız. Aşk: Bekarsanız, romantizm ve yeni aşklarla dolu bir yaz dönemi yaşayacaksınız. Bir partneriniz varsa, ilişkinizdeki önemli noktalara karar vermenin en iyi zamanı.

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

Sağlık: Baş ağrılarınız iyi dinlenmenize izin vermez. GP’nizi görmenin zamanı geldi. Para: Mali durumunuzu kontrol etmeyi öğrenin. Aşırı harcama yapmayın. Aşk: Çok fazla duygusal darbe… Neden eşinizi şaşırtmayasınız ve onu hak ettiği gibi şaşırtmayasınız?

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Ağustos 2021 Aylık Burç
Ağustos 2021 Aylık Burç

Sağlık: Bir meşe ağacı kadar güçlüsün ve bu yaz bin bir macera bekliyor olacaksın. Para: Tutumlu tarafınızı ortaya çıkarın, buna ihtiyacınız olacak. Aşk : Bir partneriniz varsa, en güzel anınızı yaşıyorsunuz, tebrikler! Bekarsanız, ağustos ayında hayatınıza damga vuracak özel biriyle tanışacaksınız.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Sağlık: Stres ve kaygı iyi bir yol arkadaşı değildir. Bir çözüm koymaya çalışın. Para: Ekonominizin bir molaya ihtiyacı var. Boşa harcamayı bırak… Aşk: Bu tatilde eşinize ilk kezmiş gibi aşık olacaksınız. Bekarsanız sosyal hayatınız artacak, birçok yeni insanla tanışacaksınız.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Sağlık: Forma girme zamanı! Fazlalıkları, tütünü ve alkolü bir kenara bırakın. Para: Şanslısın, ekonomin bundan daha elverişli olamaz. Geziler düzenlemenin ve kendinize tuhaf bir heves vermenin tam zamanı. Aşk: Hayallerinizdeki erkek veya kadınla tanışacaksınız. Bunun bir film olduğunu düşüneceksiniz, ancak hiçbir şey gerçeklerden daha uzak olamaz.

Akrep(23 Ekim – 21 Kasım)

Sağlık: Bel ağrınız dışında her şey yolunda gidiyor. Bu rahatsızlıklara bir çare koyun. Para: Çok beklediğiniz o terfi, hayal ettiğinizden daha yakın olabilir. Aşk : Bekarsanız, bağ veya komplikasyon istemezsiniz. Öte yandan, bir partneriniz varsa, özel bir sürpriz hazırlamak için mükemmel bir fırsat.

Yay (22 Kasım – 21 Aralık)

Sağlık: Bir spor aktivitesine katılın! Sağlığınız bunu takdir edecektir. Para: Ağustos, çok istediğiniz şeye yatırım yapmak için mükemmel bir aydır. Aşk : Eğer bir çift iseniz, ikinci bir balayını yaşayacaksınız. Aksine, bekarsanız, neden özel biriyle tanışmak için o mobil uygulamayı indirmiyorsunuz?

Oğlak (22 Aralık – 19 Ocak)

Sağlık: Hareketsiz yaşama veda edin ve fazla yiyecekleri bir kenara bırakın. Para : Özlem duyduğunuzu kendinize satın alın. İşte o an! Aşk: Partnerinizle olan o kadar çok sürtüşmeler canınızı sıkıyor… Bekarsanız, bu yaz seksiliğiniz artacak. Yakala.

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Sağlık: Meditasyon, sizi çok endişelendiren endişeleriniz için idealdir. Para: Sinema! Arkadaşlarınızı güzel bir yemeğe davet edin ve birikimleriniz için fazla endişelenmeyin. Aşk : Bir ilişkiniz varsa, suç ortaklığı ve saygıyı teşvik edeceksiniz. Bekarsanız, bu pastoral ilişkiyi pekiştireceksiniz.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Sağlık: Cildiniz bu yaz çok kuru olacak, kremlerle veya güneş sonrası mümkün olduğunca nemlendirmeyi unutmayın. Para: Ekonominiz hakkında çok fazla düşünmeyi bırakın, aileniz veya arkadaşlarınızla kaliteli eğlenceye daha fazla para yatırın. Aşk: Çok sevdiğiniz kişiyi fethetmek veya geri kazanmak için fiziksel çekiciliğinizden yararlanın.

Ağustos 2021 aylık burç yazımızı beğendiyseniz Astroloji bölümünden daha fazla benzer içeriğimize göz atabilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu