90’ların Trend Bel Çantası modellei ve kullanma şekilleri

90’ların Trend Bel Çantası modellei ve kullanma şekilleri
27 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 216 kez okundu.

90’ların sokak modasına damga vuran bel çantası 2017 yılında yavaş yavaş hayatımıza girdi. 2019 kış aylarında ise her iki kadından birinde olan bel çantaları artık yeniden sokak trendi oldu. Bizde bu çılgın modayı ve kombin önerilerini sizler için radarımızı aldık. İşte “kizlarduysun.com” farkıyla bel çantası trendi…

Dünyaca ünlü modacıların ilham kaynağı olan Kendall Jenner 2017’nin ilkbaharında taktığı bel çantası birden trend haline geldi. Aslında bu çanta 90’lı yıllarda yaygın kullanılan bir parçaydı. Jenner ile beraber yeniden gündem olan bel çantaları 2019 kışında daha çok kullanılmaya başlaması ile çeşitleri de arttı. Şeyma Subaşı gibi kendi tarzını yaratan stilistlerin dikkatinden kaçmayan bu çantayı sizler için nasıl kombin yapmanız gerektiğini araştırdık. 

SALAŞ KIYAFETE KEMER

Bol giyinmek bir çok kadının sevdiği tarzdır. Ancak bazı ufak değişikliklerle kimsenin şimdiye kadar uygulamaya cesaret edemediklerini deneyebilirsiniz. Boydan geniş bir gömlek elbisenizin bel kısmını dar göstermek istiyorsanız belinizin ve karnınızın tam ortasına gelecek şekilde bu bel çantalarını takmanızı tavsiye ederiz. 

Bel Çantası Trendleri

ÇANTAYI SÜREKLİ UNUTAN BİRİYSENİZ…

Maalesef çoğu kadın sürekli çantasını bir yerlerde unutuyor. Bel çantaları bu soruna çare olarak da kullanılabilir. Bununla beraber yine kendi tarzınızı sokağa yansıtabilirsiniz. Yüksek bel bir pantolon, beyaz içlik ve üzerine ince uzun bir hırka ile gezmelerin tadını çıkarın!

Bel Çantası

OFİS ŞIKLIĞINA BEL ÇANTA

2018 yılında uzun ceket, boru paça pantolon ve parlak kumaşlarla trend olan takım elbiseler ofis ortamlarında boy göstermeye başladı. Ufak bir kaç parçayla bu trendin sizi yansıtmasını istiyorsanız bel çantasını denemenizi tavsiye ederiz. Ancak cüzdan boy ve klasik kesim olanları tercih ediniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |