Moda

2022 Sonbahar Ayakkabı Trendi

2022 Sonbahar ayakkabı trendi ne? Sorusu sonbaharın gelmesiyle herkesin aklına düştü. Sıcaklıklar düştükçe, boğucu bir sıcak yaz mevsiminin ardından birçok kişi rahat bir nefes alırken, 2022 sonbahar trendleri de boy göstermeye başladı. Siz de sonbahar trendlerinde kendinize uygun bir çift ayakkabı bulabilirsiniz. İşte 2022 Sonbahar ayakkabı trendi…

Soğuk hava sadece kazakları, deri ceketleri değil, aynı zamanda yeni bir el çantasının siluetini, sonbahar takılarını ve yeni ayakkabı trendlerini de beraberinde getirecektir. İster dantellerle süslenmiş yaratıcı moda kıvrımlarına sahip bir spor ayakkabı ya da ister birkaç cm ekleyerek sizi yükseltecek bir platform topuklu istiyorsanız, muhtemelen bir şeyler bulacaksınız. Seçenekleri çok geniş olan sonbahar trendlerinde kendinize uygun bir çift ayakkabı bulabilirsiniz. İşte hemen giymeye başlayabileceğiniz sonbahar 2022 ayakkabı stilleri…

Botlara geçiş

Havalar soğumaya başladıkça, güvenilir bir çizme hayalinden daha iyi bir ayakkabı olamaz. Bu sezon tasarımcılar, zengin deri tonlarıyla diz üstü stillere yöneliyor. Podyumlarda görüldüğü gibi örgü ve tüvit kumaş elbiseler altında ya da sonbaharın büyük beden kazak seçeneklerinden biriyle vücudu saran denim stilleri üzerinde eşleştirin.

Daha fazla mule

Tarihsel olarak ev içinde giyilen mule tarzı bir ayakkabının alameti arkasının açık olmasında. Takunyanın kuzenleri olan muleler, bir terlik kolaylığı ve topuğun zarif görünümü ile giyilir. Sofistike kare burunlar ve kürklü kumaşlarla mule her yerde ve her şeyle giyilebilir.

Fütürist düz tabanlar

Mars’a gidip geri dönmüş gibi görünmek için zaman yolculuğu sanatında ustalaşmak zorunda değilsiniz. İlginç bilim kurgu tarzı tabanlar, esnek tasarımlar ve ikinci bir cilt hissi ile hazırlanmış bu ayakkabılar sezona hükmediyor.

2022 Sonbahar Ayakkabı Trendi

Moda ve spor buluşması

Moda olan spor ayakkabılar ve atletik spor ayakkabılar arasındaki fark neredeyse yok denecek kadar azdır. Valentino’nun koşu stili spor ayakkabılarında mesh yerine dantel çiçekli paneller ve Gucci’nin muhtemelen su geçirmez olmayan deri üst yüzeyleri bulunurken, yine de en hızlı siz koşabilecek gibi görünüyorsunuz. Moda ve atletik giyim işbirlikçilerinin sürüler halinde bir araya gelmesiyle, bu sonbaharın spor ayakkabı severlerine şehvet üstüne şehvet vereceğinden eminiz.

Gökyüzüne varan topuklular

Sadece topuklular geri dönmüyorlar, şimdi onlara oldukça yükselmiş platformlar da eşlik ediyor. Sonbahar için, platform ne kadar yüksekse o kadar iyi görünüyor. Bottega Veneta mor deriyi yeni zirvelere taşıdı, Altuzarra monokrom kırmızı çorap ve ayakkabı eşleşmelerine yöneldi ve Versace retro Mary Jane yorumunda ustalaştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu