2019 Dekorasyon Trendleri

2019 Dekorasyon Trendleri
17 Aralık 2018 tarihinde eklendi, 223 kez okundu.

2018 senesinin popüler renkleri gri ve antrasit yerini koyu yeşil ve lacivert renklere bırakıyor. Evini seven ve yaşam alanını en güzel hale dönüştürmek için çabalayanlar 2019 dekorasyon trendleri hakkında bilgi sahibi olarak evlerini değiştiriyor. Dekorasyon konusunda uzman kişilerin görüşlerine göre bu sene evlerin her yerinde koyu yeşil ve lacivert hakim renkler arasında yerini alacak ve modern bir görünüm elde edilecek.

Dekorasyon Trendlerinde Büyük Değişimler

İlkbahar ve yaz aylarında evler turkuaz renge ve canlı bir görünüme bürünecek ancak sakinliği seven kişiler de tekrar toprak tonların da huzur bulabilecek. Yaşam alanları 2019 senesinde büyük bir değişime giriyor,beyaz ve soluk gri renklerin yerini sıcak griler ve toprak renkleri alıyor.Renk geçişleri ise bu sene rafa kalkıyor, ton sür ton renkler ile dekorasyon ürünleri evlerin baş köşesinde olmak için hazırlanıyor.
• Evlerde kaktüs dönemi: Çiçek desenli ürünler bu senede hayatımızda varlığını sürdürecek olsa da asıl nokta büyük yapraklı bitkiler ve kaktüsler olarak öne çıkıyor. Kaktüs severler için 2019 senesi büyük fırsatlar yaratacak.
• Organik görünümlü mobilyalar: Mobilyalarda 2019 senesinde değişime uğruyor. Yumuşak geçişler ve doğal görünümlere sahip olacak ahşap ürünler, eskitme boyalar ile oldukça farklı bir görünüme kavuşuyor. Dekorasyon severler bu sene platin, nikel ve krom renkleri mobilya yüzeylerinde sıklıkla kullanabilir, geçen sene bakır renginin elde edemediği yükseliş bu sene platin renkleri ile zirveye ulaşacak.
• Mutfakta değişim rüzgarları:Kuvars tezgahlar bu sene de popülerliğini koruyacak ancak renkleri değişecek ve mat ve koyu renkler ile mutfaklar yenilenecek. Mutfak dolapları ise lamine görünümden uzaklaşarak cam kapaklı dolaplara yerini bırakacak. Cam kapaklı modeller metal desenler ve lacivert – koyu yeşil renkleriyle en büyük değişimler arasında yer alıyor.
• Banyolar: Banyolarda bu sene tek renk modası yerini alıyor. Sade ve rahatlatıcı renklerle banyolarında sofistike bir ortam yakalamak isteyen dekorasyon meraklıları sıcak koyu gri renkleri kullanabilirler.
2019 yılının yükselen trendleri arasında kare cam doğramalar da sıklıkla kullanılacak olan ürünler arasında bulunuyor. Yaşam alanlarında kare cam doğramaların etkisi ise huzur verici olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Hürriyet | Sabah | Kanal D | Mahmure | Star TV | Posta |