Astroloji

18 Temmuz Burç Yorumları ile Güne Başlayın

Günlük burç yorumları: Yıldızlar lehinize mi sıralandı ? 18 Temmuz Burç Yorumları için Koç, Aslan, Başak, Terazi, Balık ve diğer burçlar için astrolojik tahmini öğrenin.

Tüm burçların, birinin kişiliğini tanımlayan kendi özellikleri ve özellikleri vardır. Güne, yolunuza çıkacakları önceden bilerek başlamanız faydalı olmaz mıydı? Oranların bugün lehinize olup olmayacağını öğrenmek için 18 Temmuz Burç Yorumları yazımızı okumaya devam edin.

 18 temmuz burç

Koç (21 Mart-20 Nisan)

Mülk alma veya satma işlemlerini yeniden düşünebilirsiniz. Akademik cephede bazı zorluklar karşınıza çıkabilir, ancak sonunda başarıya yol açacaktır. Çok kazanmayı başardığınız için bu, finansal cephede güzel bir gün. İş adamları, rekabeti kazandıkları için günü karlı bulabilirler.

Sağlık bilincine sahip olmak mümkündür ve sağlığınızı iyi bir balina haline getirecektir. Bir aile üyesiyle tartışma, ev ortamının huzurunu bozabilir.

Aşk Odağı: Karşı kamptan biriyle evlenmek için büyük bir kapsam var.

Şanslı Renk: Lacivert

Şanslı Alfabe: K

Dost Sayılar: 6, 15

Dost Burç Bugün: İkizler ve Terazi

Dikkatli olun: Başak

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)

Görünüşün ve figürün hakkında bir şeyler yapabilirsin. Dilek ve arzularınızın gerçekleştiği bu gün kesinlikle sizin için harika bir gün! Birisi için doğru türde bir geri bildirim alacaksınız ve bu muhtemelen sizi memnun edecek. Profesyonel cephede bazıları için bir terfi veya tanınma olasılığı yüksektir. Ailede uygun birisinin evliliğinin yakında düzeltilmesi muhtemeldir. 

Aşka Odaklanma: Aşkı arayanlar ilk adımı atmakla iyi ederler.

Şanslı Renk: Kraliyet Mavisi

Şanslı Alfabe: G

Dost Sayılar: 2, 4, 6

Bugün Dostu Zodyak: Yengeç ve Terazi

Dikkatli olun: Balık

İkizler (21 Mayıs-21 Haziran)

Profesyonel bir konu lehinize çözülecektir. Farklı kesimlerden insanlarla tanışılabilir. Şanslı yıldızlarınız parlarken, hayatınızda bazı olumlu değişiklikler bekleyin! Mali cephede bazıları tarafından bir beklenmedik düşüş beklenebilir. Elde etmeye çalıştığınız figür ve fiziğin düzenli egzersizlerle gerçeğe dönüşmesi muhtemeldir.

Aşka Odaklanma: Sevgili, onunla daha fazla zaman geçirememenize içerleyebilir.

Şanslı Renk: Sarı

Şanslı Alfabe: L

Dost Numaralar: 11, 14

Bugün Dostu Zodyak: Terazi ve Koç

Dikkatli olun: Boğa

Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)

Bugün zinde ve enerjiksiniz. Birinden bir iyilik, akademik cephede çok yardımcı olacaktır. Bir aile gencinin yaptığı iyilik sayesinde iyimser bir ruh hali içinde kalabilirsiniz. Olumlu düşünceler ev ortamını sakin ve huzurlu tutacaktır. İşyerindeki görevleri devrederek, diğer acil şeylere dikkat edebileceksiniz. Bir parti veya bir araya gelmek için bir akrabanıza veya komşunuza yardım eli uzatabilirsiniz.

Aşka Odaklanma: Sevgilinizi özel bir yere götürmeniz muhtemeldir.

Şanslı Renk: Macenta

Şanslı Alfabe: S

Dost Sayılar: 3, 9

Dost Burç Bugün: Boğa ve Akrep

Dikkatli olun: Yay

Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)

Olasılıklarla karşı karşıya kalanlar, mevcut durumun kontrolünü istikrarlı bir şekilde ele alacaktır. Bu, bir tatil planı yapmak için iyi bir zamandır, çünkü izin sorun olmayacaktır. İyi bir halkla ilişkiler ve ağ oluşturma ile iş yerinde itibarınızı oluşturmanız muhtemeldir. Fiziksel zindelik böceği sizi ısırabilir, ancak bir bacağınızı sallamanız biraz zaman alabilir! Konaklama arayanlar uygun bir yer bulacaktır. Yakın birinin akademik cephede kazanması muhtemeldir.

Aşk Odağı: Birinin size platonik ilgiden fazlasını göstermesi muhtemeldir, bu sizi hiç bitmeyecek kadar heyecanlandıracaktır!

Şanslı Renk: Lavanta

Şans Alfabesi: D

Dost Sayılar: 4, 8

Dost Burç Bugün: İkizler ve Koç

Dikkatli olun: Kanser

Başak (24 Ağustos 23 Eylül)

Uygun olanlar için evlilik teklifi alınabilir. Bugün bir aile toplantısının tadını çıkarmanız muhtemeldir. Bazıları için arkadaşlarla bir gezi göz ardı edilemez. Bir mülkiyet anlaşmazlığına karışanlar, kendileri için uygun olan şeyleri bulabilirler. Profesyonel veya akademik cephede önemli olanlar üzerinde doğru izlenim bırakmanız muhtemeldir. Sağlık bilincine sahip olmanız ve fayda sağlamanız muhtemeldir.

Aşk Odağı: Bazıları için romantizme dönüşen bir dostluk mümkündür.

Şanslı Renk: Menekşe

Şanslı Alfabe: S

Dost Sayılar: 7, 14

Dost Burç Bugün: Akrep ve Yay

Dikkatli olun: Balık

Terazi (24 Eylül 23 Ekim)

Birini kendi tarafına çekmek için yolundan çekilmen gerekebilir. Bazıları için bir aile toplantısı veya bir evlilik partisi var. Yıllardır tanışmadığınız insanlarla tanışma şansınız mümkün. Bir mülk işleminde bazıları tarafından büyük bir miktar gelmesi muhtemeldir. Bugün patronun yanlış anlama olasılığı var. Evde uzun süredir bekleyen değişiklikler şimdi uygulanabilir.

Aşk Odağı: Uzun süreli bir romantizm, ömür boyu sürecek bir bağlılığa dönüşebilir.

Şanslı Renk: Koyu Kırmızı

Şanslı Alfabe: M

Dost Sayılar: 2, 11

Dost Burç Bugün: Oğlak ve Kova

Dikkatli olun: Başak

Akrep (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün önemli olan herhangi bir şeyle başa çıkmak için doğru zihin çerçevesinde olacaksınız. Sağlığınız, sizi mükemmel zindeliğe ulaşmak için çok zorlayabilir. Bugün para kazanma konusunda şanslısınız. Akademik cephedeki performansınız tatmin edici olmaya devam ediyor. Bir aile çocuğu veya kardeşi hakkında rahatlatıcı haberler büyük olasılıkla büyük bir rahatlama sağlayacaktır. Yürüyerek kolayca yapılabilecek işler için araç kullanmayınız.

Aşk Odağı: Romantizm bugün size özel ilgi gösterecek.

Şanslı Renk: Pembe

Şanslı Alfabe: N

Dost Sayılar: 18, 9

Dost Burç Bugün: Başak ve Balık

Dikkatli olun: Aslan

Yay (23 Kasım-21 Aralık)

Akademik cephede kendiniz hakkında iyi bir hesap vermeniz muhtemeldir. Para cephesinde bir gerileme göz ardı edilemez. Tekrar formda kalma çabalarından vazgeçebilirsin. Kariyerinizle ilgili bir konuyu daha üst kademelerle tartışma şansı, istenen sonuçları getirmeyebilir. Mülk almayı planlayanlar iyi pazarlık yapabilirler.

Aşka Odaklanma: Aşıksanız, sevgiliyle birlikte doyurucu bir zaman geçirmeyi bekleyin.

Şanslı Renk: Lacivert

Şanslı Alfabe: V

Dost Numaralar: 11, 27

Dost Burç Bugün: Terazi ve Oğlak

Dikkatli olun: Kanser

Oğlak (22 Aralık-21 Ocak)

Aileniz için hararetle arzu ettiğiniz bir şey gerçekleşmeyebilir, ancak bu da göz ardı edilmemelidir. Kısa bir tatil eğlenceli olacak. İş yerinde işleri organize etmek için bugün çok fazla koşmanız gerekebilir. Bazılarınız bugün profesyonel cephede ulaşılamaz olanı başaracak gibi görünüyor. Düzenli egzersiz ve kontrollü diyet sizi zinde tutacaktır.

Aşk Odağı: Romantik cephede bazı cesaret verici sinyaller alınabilir.

Şanslı Renk: Limon

Şanslı Alfabe: B

Dost Sayılar: 13. 23

Dost Burç Bugün: Terazi ve Yay

Dikkatli olun: İkizler

Kova (22 Ocak-19 Şubat)

Olağanüstü bir ödeme alma şansı parlak görünüyor. Önerileriniz iş cephesinde çok ağırlık taşıyacaktır. Zinde ve enerjik kalacaksınız. Ev cephesinde işlerin yolunda olmasını isteyebilirsiniz, ancak bu başkaları tarafından alınmayabilir. Bir seyahate sizi de dahil eden birinin şansı elli elli, bu yüzden diğer seçenekleri canlı tutun. Bir ev veya daire sahibi olma şansı parlak görünüyor. Akademik cephede seçtiğiniz alan, elinizden gelenin en iyisini yapmanız için size ilham verebilir.

Aşk Odağı: Partnerinizin romantik cephedeki fikirlerine şaşırmayı bekleyin.

Şanslı Renk: Beyaz

Şanslı Alfabe: E

Dost Sayılar: 8, 11

Dost Burç Bugün: İkizler ve Koç

Dikkatli olun: Akrep

Balık (20 Şubat-20 Mart)

Profesyonel cephede ne olursa olsun, güvenli bölgede kalın. Akademik cephede birçok fırsat karşınıza çıkabilir. Sosyal cephede bir rakiple tek kişilik bir üstünlük oyunu kazanmanız muhtemeldir.Uzun bir yolculukta karşılaşılan gecikmeler seyahatinizi engellemeyecektir. Birine yapılan yardım için hemen karşılık beklemeyin. Değişen bir yaşam tarzı faydalı olacaktır.

Aşk Odağı: Romantik cephede uzun süreli bir ilişkide iyi zaman öngörülmektedir.

Şanslı Renk: Koyu Kırmızı

Şanslı Alfabe: P

Dost Numaralar: 15, 18

Dost Burç Bugün: Başak ve Oğlak

Dikkatli olun: Boğa

18 Temmuz Burç Yorumları adlı yazımız İlginizi çektiyse Astroloji Bölümümüzden daha fazla içeriğe göz atabilirsiniz..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu